آگهی
  • ارسال پیامک بعداز ثبت سفارش برای مدیر فروشگاه
  • پرداخت مبلغ سفارش از طریق درگاه بانک‌های ملت، ملی و...
  • قابلیت تعریف فیلدهای دلخواه برای کالاها مانند رنگ، سایز و...
  • امکان فروش فایل، کد شارژ و کالاهای مجازی
  • امکان پیگیری سفارش‌ و ثبت رسید برای خریدار
  • مدیریت فروشگاه از طریق App و نرم‌افزار دسکتاپ
  • قالب Responsive دیدن همه امکانات...
امکانات / نسخه
پایه
پیشرفته
حرفه‌ای
ویژه
سقف تعداد کالا
۳۰ عدد
۶۰ عدد
۳۰۰ عدد
نامحدود
هاست رایگان
-
قیمت (تومان)
ماهانه ۳۴,۰۰۰
ماهانه ۴۴,۰۰۰
ماهانه ۶۴,۰۰۰
نامحدود ۱,۴۰۰,۰۰۰

Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit 2.97.65

مبدل, ویرایشگر عکس, گرافیک ۰۵ اسفند ۱۳۸۸ فرستادن دیدگاه

اساس گرافیک کامپیوتری در شرایط استفاده از تکنولوژی کنونی جهان رایانه ، بر پایه استفاده از دو روش Bitmap و Vector استوار میباشد که متناسب با کاربر هر نرم افزار ، از یکی دو روش فوق استفاده گردیده است . در فن آوری استفاده از Bitmap مختصات هر نقطه واقعی متناظر با تصویر در فایلهایی با فرمت های Image نگه داری میگردد و کلیه عملیات پردازشی نیز از طریق اعمال تبدیلهای خاص ریاضی بر نقاط فوق صورت میگیرند . از میان نرم افزارهای معروفی که از روش Bitmap استفاده میکنند میتوان به Paint ویندوز و فتوشاپ اشاره نمود بر خلاف روش Bitmap در نرم افزارهای که از Vector ( یا بردار ) برای نشان دادن هز جزء تصویر لاجرم از کاربرد بردار خاص نمایش آن میباشیم . در روش برداری یک شکل نسبتا پیچیده ممکن است بسیار کم حجم ولی یک منحنی ساده ممکن است مرکب از تعداد بسیار زیادی بردار و با موالفه های فراوان ذخیره گردد . از نرم افزارهای معروفی که از روش برداری استفاده میکنند میتوان به CorelDRAW و AutoCAD اشاره نمود . مورد اصلی کاربرد نرم افزارهای Bitmap در مواردی میباشد که پردازش بر روی عناصری نزدیک به طبیعت و المانهای واقعی صورت میگیرد مثل عملیات بر روی عکس ، فیلم و …. و کاربرد عمده گرافیک برداری نیز جهت پیاده سازی و توسعه ایده های ذهنی و انتزاعی نظیر طراحی فنی و هنری میباشد . علت کاربرد بردار در چنین مواردی پایداری بسیار آن در مقابل تغییرات مدوام مداوم میباشد زیرا در صورت استفاده از نقاط واقعی در چنین طراحی هایی ، شکل حاصل پس از اعمال هر تغییر دچار اندکی ریزش حاصل از خطای محاسبات میگردد و از کیفیت آن کاسته میگردد . به طور مثال چنانکه طرح صنعتی یک قالب را به جای استفاده از اتوکد با فتوشاپ طراحی نماییم حتی اگر قادر به ایجاد چرخشها و سایر تبدیلهای مورد نظر در آن باشیم ، در هر عملیات به دلیل خطای محاسبات عملیات ریاضی بر روی نقاط اندکی از کیفیت آن کاسته خواهد شد در حالی که در اتوکد بنا به خصوصیت ذاتی گرافیک برداری میتوانیم طرح مورد نظر خود را صدها بار در جهات گوناگون دوران داده و از نقطه نظرهای متفاوت آن را مشاهده و تکمیل نماییم . لازم به ذکر میباشد Vector بردار در اصل مفهومی ریاضی میباشد . و فضای برداری در نظریه اعداد به تفصیل مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

پیش از این نرم افزار ABViewer را خدمت دوستان گرامی معرفی کرده بودیم که میتوانست با تبدیل فایلهای گرافیکی از حالت Vector به Bitmap کمک موثری را تبدیل فایلهای DWG و DXF به JPG و … ایفا نماید. AlgoLab Conversion Toolkit نیز یکی از کاملترین و کم حجم ترین نرم افزارهای موجود در جهت تبدیل تصاویر عادی به فرمتهای Vector میباشد . توسط نرم افزار فوق به راحتی میتوان حتی نقاشی های عادی را نیز پس از اسکن به فرمت مناسب قابل استفاده در AutoCAD تبدیل نمود . البته دوستان باید توجه داشته باشند که غالب نرم افزارهای برداری امکان اضافه نمودن تصاویر Bitmap را به صورت برچسب فراهم کرده اند ولی متاسفانه این برچسبها قابل پردازش با استفاده از امکانات اصلی نرم افزار نمیباشند ولی با تبدیل تصاویر عادی به برداری امکان استفاده از عملیات برداری بر آنها فراهم میگردد . از دیگر کاربردهای این نرم افزار میتوان تبدیل نقشه های قدیمی پس از اسکن به فرمت AutoCAD را برشمرد که آن نیز میتواند سبب صرفه جویی قابل توجه در وقت و هزینه گردد. AlgoLab Conversion Toolkit از دامنه وسیعی از فرمتهای خروجی پشتیبانی میکند به صورتی که حتی میتوان بردارهای نهایی را در قالب یک فایل متنی Text مورد مطالعه قرار داد.

لینک دانلود: (۱٫۷ مگابایت)

http://rapidshare.com/files/342608366/AlgoRs29765.rar_www.araddownload.com_.html

لینک کمکی:

http://uploading.com/files/9mfb92fb/AlgoRs29765.rar_www.araddownload.com_.html

مطالب مرتبط:

فرستادن دیدگاه:D 
8) 
;( 
;) 
:p 
:whistle: 
:woot: 
:-x 
:| 
:love: 
:-* 
:angel: 
 

برچسب‌ها

راهنما

  • در بین لینک‌های دانلود همیشه مناسب‌ترین لینک در جایگاه اول قرار دارد.
  • اولین لینک دانلود، لینک مستقیم و با امکان Resume می‌باشد. به کمک این ویژگی می‌توان دانلود را موقتاً متوقف کرده و دوباره آن‌را ادامه داد.
  • چنانچه لینک‌های دانلود کار نمی‌کنند، در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا فایل‌ها دوباره آپلود شوند.
آراد دانلود | Arad Download © 2010 - 2024
RSS مطالب | RSS دیدگاه‌ها
AradDownload on Google Plus