روزانه میلیون ها وب سایت به شمار سایتهای موجود در دنیای وب اضافه می شوند و تنها داشتن یک وب سایت تضمین کننده موفقیت در فضای مجازی نیست. قرار گرفتن سایت شما در صفحات و سطرهای اول نتایج موتورهای جستجو ازجمله گوگل بسیار اهمیت یافته است و می تواند یک تجارت و کسب و کار را کاملا متحول نماید. تصور کنید میلیونها نفر خدمات و کالایی را در گوگل جستجو می کنند که شما یکی از تولید کنندگان یا ارائه دهندگان آن میباشید. حال در نظر بگیرید تمامی این افراد در اولین صفحه نتایج جستجو مطالب و لینک شما را ببینند!

بهینه سازی یک سایت برای افزایش رتبه آن در موتورهای جستجو شامل جنبه های مختلفی است و مستلزم دانش و تجربه لازم. وب سایت آراد دانلود یک نمونه موفق در این زمینه است که خود طبق ارزیابی های مختلف، رتبه بالا و قابل توجهی به خود اختصاص داده و صفحات آن در نتایج جستجو نیز در رتبه های اول قرار می گیرند.

ایجاد صفحات استاندارد

یکی از موارد مهم و کلیدی تولید محتوای استاندارد از لحاظ کدهای HTML تولید شده است. رعایت اصول و استانداردهای لازم باعث می شود که موتورهای جستجو به آسانی محتوای سایت شما را تجزیه و تحلیل کنند و محتوا و عناوین مهم را تشخیص دهند. کنسرسیوم جهانی وب W3C استانداردهای صفحات وب را تعریف و مشخص می کند و تطابق صفحات وب سایت شما با این استانداردها باعث خواهد شد که مطالب سایت شما به راحتی برای موتورهای جستجو قابل تشخیص و فهرست شدن باشند. استاندارد سازی سایت از جمله خدماتی است که گروه نرم افزاری آراد آنرا ارائه می نماید.

بهینه سازی سرور

یکی دیگر از موارد مهم برای موتورهای جستجو و در عین حال برای کاربران سایت سرعت بارگذاری سایت است. لود وب سایت شما در کم ترین زمان ممکن و جلوگیری از داون شدن سرور در اثر درخواستهای مکرر با بهینه سازی وب سرور و تنظیمات صحیح آن امکان پذیر میشود. معمولا سرویس دهنده های هاست برای میزبانی سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، نیوک و… با مشکل مواجه هستند. به دلیل اینکه این CMSها منابع نسبتا بالایی از سرور را مصرف می کنند، هنگام افزایش کاربران وب سرور با مشکل مواجه شده و زمان پاسخدهی سرور به شدت افزایش می یابد. طبیعتا این مسئله برای ربات های موتورهای جستجو امری خوش آیند نیست. آنها تمایل به کنکاش صفحاتی دارند که از سرعت لود مناسبی برخوردارند و مایلند آنها را در نتایج جستجو به کاربر نمایش دهند. بهینه سازی وب سرورهای تحت لینوکس یکی دیگر از خدمات مهمی است توسط ما ارائه می شود.

بهینه سازی وب سرور

تولید صحیح محتوا

مطالب و محتوای خوب و یکتا و مطابق با ساختارهای صحیح باعث می شوند تا سایت شما درمیان نتایج جستجو متمایز شده و مورد توجه بیشتری قرار بگیرد. مطالب خوب و دسته اول و استفاده از روش هایی که بدین منظور وجود دارند کمک فراوانی به افزایش رتبه و جایگاه شما در نزد موتورهای جستجو میکند. استفاده بجا از تگ ها در میان متون، بکار بردن عناوین صحیح و استفاده از ترکیب های مناسب به موتورهای جستجو نشان خواهد داد شما به تولید محتوا توجه می کنید و ارزش بیشتری برای مطالب سایت شما در نظر خواهند گرفت. مشاوره درباره متحوا و رموز ارائه درست مطلب در سایت را ما به شما خواهیم آموخت. به عنوان مثال در زیر نتیجه جستجویی را ملاحظه می کنید که رنکینگ، رتبه، تاریخ ارسال و حتی نویسنده مطلب را نیز نشان می دهد.

ساختار صحیح صفحات

ساختار صفحات و لینک ها

لینکهای درون یک سایت، ارتباط صفحات به شیوه ای صحیح به یکدیگر و بکارگیری تگهای مناسب باعث افزایش یا کاهش اهمیت هریک از صفحات سایت شما برای موتورهای جستجو خواهد شد. استفاده از ابزارهای مختلف و تکنیک های خاص بدین منظور تغییرات قابل توجه ای در آمار ورودی های سایت خود از موتورهای جستجو می نماید.

برای بهینه سازی وب سایت و سرور خود با ما تماس بگیرید. ما با کمک تجارب و تکنیک های ویژه خود سایت شما را در صدر نتایج موتور جستجوی گوگل خواهیم برد.

سئوالات عمومی خود در رابطه با سئو، بهینه سازی وب سایت و سرور را می توانید از طریق فرم نظرات با ما درمیان بگذارید.