راه‌اندازی یک سایت نیازمند ثبت یک آدرس اینترنتی “دامین” و تهیه فضای میزبانی “هاست” روی یک سرور به‌منظور قراردادن فایل‌ها و اطلاعات است. آراد دانلود به عنوان نماینده فروش آنلاین‌نیک، ثبت کننده آدرس‌های اینترنتی و فراهم کننده هاست برای میزبانی وب سایت شماست.

دامین


پنل دامین
ثبت دامین با مالکیت قطعی ثبت کننده و دارای کنترل پنل اختصاصی در آنلاین‌نیک می‌باشد که در اختیار مالک دامین قرار خواهد گرفت. از طریق پنل دامین شخصاً امکان تغییر DNSها و مشخصات صاحب دامین را در هر لحظه خواهید داشت. DNS آدرس سروری است که سایت شما را میزبانی می‌کند و در واقع ارتباط‌دهنده دامین با فایل‌ها و داده‌های شماست.

نوع دامین
قیمت (تومان)

com, net, us
۳۹,۰۰۰

org, info, eu
۴۱,۰۰۰

asia
۵۷,۰۰۰

tv
۱۷۰,۰۰۰

biz
۴۲,۰۰۰

link
۴۳,۰۰۰

in,mobi
۷۰,۰۰۰

me
۶۲,۰۰۰

cc
۱۳۵,۰۰۰

gallery, pics, email, center
۸۰,۰۰۰

photo
۱۳۰,۰۰۰

tel
۵۰,۰۰۰

club
۴۸,۰۰۰

name*
۴۳,۰۰۰

دامین فارسی**
۴۱,۰۰۰


قیمت‌ها برای یکسال می‌باشند.
* برای نام اشخاص کاربرد دارد. مثال: farhad.piruzfar.name
** بصورت حروف فارسی می‌باشد. مثال: com.آراد

خرید آنلاین دامین

با استفاده از فرم زیر امکان خرید آنی دامین و پرداخت آنلاین وجود دارد. بعداز اتمام فرآیند خرید، حداکثر ظرف مدت ۱۲ ساعت اطلاعات ورود به پنل دامین برای شما ارسال خواهد شد.

دامین:

ابتدا آزاد بودن دامین را چک کنید.

دیدن مشخصات

نام:

نام‌خانوادگی:

ایمیل:

هاست

هدف ما ارائه خدمات میزبانی با کیفیت بالاست. از این رو میزبانی سایت‌ها تنها بعداز بررسی‌های مورد نیاز امکان‌پذیر می‌باشد. نرخ خدمات میزبانی متغیر و بر اساس میزان استفاده وب سایت شما از منابع سرور نظیر حافظه اصلی، پردازنده و پهنای‌باند است. برای مشاوره و خرید خدمات میزبانی با ما از طریق بخش پشتیبانی، صفحه ارتباط با ما یا فرم درخواست میزبانی تماس بگیرید.

ارسال درخواست میزبانی

در صورتیکه مایلید ما میزبان سایت شما باشیم، درخواست خود را می‌توانید از طریق فرم زیر نیز ارسال کنید. لطفاً در خواست‌تان این موارد را مشخص نمائید: (۱) قصد راه‌اندازی یک سایت تازه دارید یا دارای سایت هستید ولی مایلید میزبانی آن‌را به ما بسپارید. (۲) میزان تقریبی تعداد بازدید کنندگان سایت. (۳) زمینه کاری. (۴) سورس مورد استفاده.

نام:

نام‌خانوادگی:

ایمیل:

دامین:

کد امنیتی:

captcha

توضیحات:


پشتیبانی

تمام خدمات ارائه شده توسط ما دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین از طریق پرتال پشتیبانی می‌باشند.